Seks online albania ddating direct 1000 txt 1000

Posted by / 12-Feb-2015 06:03

Disa kuti votimi janë mbyllur në orën , sipa Agjencia e lajmeve prestigjoze “Reuters” ka shkruar një artikull, për faktin sesi është e mundur që sondazhet në shumicë kanë dështuar.

Sipas kësaj agjencie lajmesh, dështimi lidhet më së shumti me një fakt. Hans-Peter Brigel ka qenë i ftuar në fans klubin e Kaizerslauternit “Tambola” në një mbrëmje gala ku merrnin pjesë të gjithë ikonat e klubit gjerman. Reshjet e dendura të shiut gjatë dy ditëve të fundit kanë rritur nivelin e prurjeve në lumin Vjosë, duke bërë që të dalë nga shtrati.

@font-face{font-family:'q-icons';src:url(//quoracdn.net/-fonts.q-icons.q-icons.eoteaabd749c1c44922.eot);src:url(//quoracdn.net/-fonts.q-icons.q-icons.woff2101cc98410fd63e6.woff2) format('woff2'),url(//quoracdn.net/-fonts.q-icons.q-icons.woffb4d3c3ece4532bec.woff) format('woff'),url(//quoracdn.net/-fonts.q-icons.q-icons.ttf377170866a906859.ttf) format('truetype'),url(//quoracdn.net/-fonts.q-icons.q-icons.svg3014a7e5d1294672.svg) format('svg');font-weight:normal;font-style:normal}@font-face{font-family:'q_serif';src:url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_regular.eot724740ce9faa6d02.eot);src:url('/static/fonts/q_serif/q_serif_regular.eot? #iefix') format('embedded-opentype'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_regular.woff2b660b09e916538fa.woff2) format('woff2'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_regular.wofff5de2fe1e48d7cb1.woff) format('woff'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_regular.ttfde71fa0eaacf4d6e.ttf) format('truetype');font-weight:400;font-style:normal}@font-face{font-family:'q_serif';src:url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_regular_italic.eot0e70722bfd809f9d.eot);src:url('/static/fonts/q_serif/q_serif_regular_italic.eot? #iefix') format('embedded-opentype'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_regular_italic.woff29d63924c2b6a1fd2.woff2) format('woff2'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_regular_italic.woffe50f53817c85b798.woff) format('woff'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_regular_italic.ttf445671494147f641.ttf) format('truetype');font-weight:400;font-style:italic}@font-face{font-family:'q_serif';src:url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_semibold.eota20bcd991fb37590.eot);src:url('/static/fonts/q_serif/q_serif_semibold.eot? #iefix') format('embedded-opentype'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_semibold.woff263b31550416a2510.woff2) format('woff2'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_semibold.woff9c8b77aa17742fc1.woff) format('woff'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_semibold.ttfe3295a33efa03b40.ttf) format('truetype');font-weight:bold;font-style:normal}@font-face{font-family:'q_serif';src:url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_semibold_italic.eotb4747289576685fb.eot);src:url('/static/fonts/q_serif/q_serif_semibold_italic.eot? #iefix') format('embedded-opentype'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_semibold_italic.woff2f553fc885641825f.woff2) format('woff2'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_semibold_italic.woffceaf44b10a2d416a.woff) format('woff'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_serif.q_serif_semibold_italic.ttfd15567dd8175ed85.ttf) format('truetype');font-weight:bold;font-style:italic}@font-face{font-family:'q_sans';src:url(//quoracdn.net/-fonts.q_sans.q_sans_regular.eotc0c3eea9179978ff.eot);src:url('/static/fonts/q_sans/q_sans_regular.eot? #iefix') format('embedded-opentype'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_sans.q_sans_regular.woff2052ea1356ccae2f0.woff2) format('woff2'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_sans.q_sans_regular.woff5cc5776a8852cb2c.woff) format('woff'),url(//quoracdn.net/-fonts.q_sans.q_sans_regular.ttf7214d245aa610eb3.ttf) format('truetype');font-weight:400;font-style:normal}@font-face{font-family:'q_sans';src:url(//quoracdn.net/-fonts.q_sans.q_sans_medium.eotd5a95b804e3ee936.eot);src:url('/static/fonts/q_sans/q_sans_medium.eot?

Presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Tramp mund të ndryshojë marrëdhëniet e vendit më të fuqishëm me pjesën tjetër të botës.

Nga viti 2002 deri më 2006, ai ka drejtuar Kombëtaren e Shqipërisë dhe nuk ka folur ... Si pasojë, gjatë mbrëmjes së sotme ujërat kanë vërshuar nëpër toka, duke shkaktuar dëme të sh...

Presidenti meksikan Enrikue Pena Nieto ka uruar kreun e ri të shtetit amerikan, Donald Tramp. Sipas tij, bashkëpunimi do të shtrihet sidomos në çështjet e sigurisë. Në Torino të Italisë, është arrestuar një çift shqiptarësh që janë kapur me 1.5 milionë euro kokainë. Një epitaf kishtar me vlera të papërsëritshme rreth 300-vjeçare, i qëndisur me fije ari dhe argjendi dhe Kryqi i Argjendit, janë vjedhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Kishën e “Shën Spiridhonit”, në lagjen muzeale...

Italiani së bashku me stafin e tij po zhvillon stërvitje me lojtarët që duhet të startojnë n...

Një shqiptar 21-vjeçar i quajtur Fatjon Leka është prangosur nga ana e policisë në Rexhio Emilia, pasi është kapur me drogë.

BBC ka bërë një analizë ku mundohet të shpjegojë se cilat do të jenë pesë ndryshimet kryesore, gjithmonë në Tramp mban premtimet e bëra përgjatë fushatës.Tregtia e lir Pak minuta pas mesnatës (sipas orës lokale të Shqipërisë) janë mbyllur qendrat e para të votimit në Shtetet e Bashkuara, në garën e ashpër për zgjedhjen e presidentit të ardhshëm.Presidenti në detyrë i SHBA-ve Barak Obama ka mbajtur fjalim në Shtëpinë e Bardhë pas shpalljes së rezultatit të zgjedhjeve, ku fitues ka dalë Donald Tramp.Obama tha se votuesit e Tramp më së pari janë amerikanë, pastaj janë republikan...Kjo për shkak se në të dyja dhomat e Kongresit amerikan, republikanët përbëjnë shumicën. Ylli televiziv Omarosa Manigault, njëherësh drejtore e fushatës së Trampit për afro-amerikanët, tha në një intervistë se presidenti i ri ka një listë të njerëzve që nuk e mbështetën gjatë garës për në Shtëpinë e Bardhë. Kandidati republikan për president në SHBA, Donald Tramp ka fituar zgjedhjet, duke befasuar jo pak.

Seks online albania-25Seks online albania-85Seks online albania-11

Lidhur me këtë fitore të tij, nuk kanë munguar shkrimet, analizat dhe karikaturat nëpër medie. Trajneri i kombëtares Xhani De Biazi duket se e ka në kokë formacionin që pritet të luajë të shtunën mbrëma në ndeshjen Shqipëri-Izrael.